Agent vanzari / gestionar fitofarmacie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1500 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Absolvent liceu/studii superioare profil: Agricultura, Protectia Plantelor, Horticultura, Chimie, Biologie
- Cunostinte operare PC
- Cunostinte domeniul agricol
- Persoana sociabila cu o buna orientare catre client si nevoile sale
- Seriozitate
- Experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Receptia marfii care ajunge in magazin
- Promovarea catre clienti a produselor
- Gestionarea stocurilor si a rulajului de marfa
- Asigurarea unei bune imagini a magazinului
- Comunicarea cu superiorul in vederea asigurarii unei bune functionari
- Asigurarea ordinii si curateniei spatiului

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri vanzari
- Telefon mobil
- Stabilitate la locul de munca, contract

Suntem o societate comerciala in curs de dezvoltare. Detinem pana in prezent doua fitofarmacii si ne dorim extinderea acestora in toata tara. Ne ocupam si de distributie pe partea de ferme, sere si solarii.
Publicat 22 nov. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos