Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Agent vanzari farmacii - Brasov, Sibiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari minim 3 luni (avantaj experienta in domeniul pharma sau FMCG)
Foarte bune abilitati de vanzare si negociere
Studii medii / superioare
Abilitati de comunicare, aptitudini pentru lucrul in echipa
Atitudine pozitiva, orientare catre client
Perseverenta, seriozitate
Permis auto categoria B
Disponibilitate pentru deplasare

Descrierea jobului

- Promoveaza produsele si imaginea companiei catre clientii din zona alocata
- Respecta routing-ul de clienti stabiliti pe zona alocata, stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu acestia
- Indeplineste target-ul si obiectivele stabilite lunar
- Identifica necesitatile clientului, creste volumul de vanzari si numarul de clienti
- Efectueaza programari la plata cu clientii, incaseaza soldurile in termen
- Respecta procedurile de lucru
- Intocmeste rapoarte diverse, monitorizeaza concurenta

Distributie la nivel national de consumabile medicale, aparatura medicala si suplimente alimentare

Expirat
Agent vanzari farmacii - Brasov, Sibiu  -  PANSIPROD DISTRIBUTIE SRL