Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 26 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Agent vanzari- EXPERIENTA RELEVANTA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Castiga un venit suplimentar!

Lucrezi in vanzari si vrei sa castigi un venit suplimentar fara sa fie nevoie sa-ti schimbi locul de minca, oferind clientilor tai si serviciile noastre?

TELUL NOSTRU: nu consta in vanzarea de produse ci in identificarea si completarea nevoilor consumatorului de servicii de supraveghere si monitorizare video, servicii care aduc beneficii reale clientilor prin protectia proprietatilor, oamenilor cat si a bunurilor acestora.

Serviciile noastre de Real Time Surveillance sunt bazate atat pe inalta tehnologie, algoritmi Video Analytics (VA) dar in special pe operatorii nostri antrenati in detectarea evenimentelor neconforme.

Descrierea jobului

· Realizarea obiectivelor fixate
· Cunoasterea tuturor produselor din oferta si utilitatea acestora
· Invata caracteristicile si avantajele produselor din portofoliu
· Identifica nevoia si ofera consultanta si asistenta clientilor
· Asigura cel mai inalt nivel profesional de comunicare , prezentare si promovare
· Dezvolta cota de piata a serviciilor prin realizarea si depasirea obiectivelor stabilite
· Implementeaza si respecta politica de marketing si vanzari a companiei
· Aplica principiile de distributie numerica si ponderata
· Realizarea unui bun management al timpului
· Acorda responsabilitate maxima pentru dezvoltatea zonei si atragerea unui numar mare de clienti
· Urmareste identificarea si atragerea in permanenta de clienti noi
· Activitate preponderenta in teren

Descrierea companiei

Misiunea noastra este o promisiune ferma:
Sa oferim siguranta pentru fiecare, companii sau persoane, pentru ca prosperitatea si viitorul nostru nu se pot construi fara siguranta orei de azi.

De la tehnologia si serviciile oferite pana la expertii si partenerii implicati in acest business putem dovedi ca avem un singur tel: sa oferim clientilor servicii certificate la nivel international.

Consolidam increderea clientilor nostri zi de zi oferind servicii personalizate, axate pe nevoile reale de siguranta a proprietatilor, bunurilor si persoanelor.

Muncim ca linistea si confortul clientilor sa fie bazate pe faptul ca avem in permanenta sub supraveghere cele mai de pret investitii ale lor. Garantam servicii de calitate la un pret avantajos.

Valorile noastre

Siguranta -Apreciem nevoia fundamentala a fiecaruia dintre noi
Profesionalism - Oferim intotdeauna solutii competente
Eficienta - Facem exact ceea ce trebuie pentru fiecare situatie in parte
Consecventa - Mentinem cele mai inalte standarde
Talent - Sustinem dezvoltarea aptitudinilor deosebite
Inovatie - Descoperim provocari si oferim mereu noi solutii
Viziune - Cream perspectivele unui viitor sigur
Excelenta - Suntem cei mai buni dintre cei mai bun

Expirat
Agent vanzari- EXPERIENTA RELEVANTA  -  Spective Surveillance

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles