de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Agent vanzari domeniu auto

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
Studii superioare/medii
Cunostinte avansate Microsoft Office
Cunostinte sistem operare ERP/SAP-avantaj
Carnet de conducere categoria B
Cunostinte limbi straine engleza/italiana -avantaj
Orientare catre client si relationarea cu acesta
Abilitati de negociere
Abilitati de comunicare si relationare, empatie
Flexibilitate
Integritate profesionala
Cunostinte legislatie comerciala
Abilităţi de planificare si organizatorice
Capacitate de analiza si sinteza
Orientare catre rezultat

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- Asigura realizarea si implementarea strategiei de vanzari a produselor companiei in zona alocata si la clientii din aria de responsabilitate.
-Prospectarea pietei,identificarea de noi potentiali clienti
-Mentinerea si dezvoltarea colaborarii cu clientii deja existenti si cautarea de noi oportunitati de extindere
-Culegere de informatii legate de clienti si concurenta din zona de activitate
-Pregateste materialele, informatiile necesare sustinerii vizitei.
-Completeaza rapoartele solicitate de superiorul direct.
- Recupereaza creantele clientilor ce rezulta din activitatea de vanzari;
- Implementeaza si supravegheaza derularea activitatilor promotionale;

Beneficii:
-pachet salarial atractiv
-masina de serviciu
-telefon mobil de serviciu
-laptop
-comision vanzari ;
-dezvoltare profesionala continua
-echipa dinamica
-sprijin in vederea atingerii obiectivelor

L 'Intesa Promotive S.R.L. este o firma mixta romano-italiana specializata in importul si comercializarea diferitelor tipuri de filtre: ulei, aer, combustibil, cabina, hidraulice - necesare urmatoarelor domenii: auto, utilaje usoare si grele, agricol si industrial si uleiuri marca Oleoblitz.
Marcile de filtre comercializate sunt de renume mondial, printre care: UNIFLUX, FIAAM, DONALDSON.
Compania activeaza din anul 1994 si are sediul central in Chisoda, DN 59 KM8+550 M Stanga (vis-a-vis de Metro 1-Calea Sagului, Parcul Industrial Incontro)
Pentru mai multe informatii legate de compania noastra accesati site-ul nostru www.intesa.ro.
Contact:
Tel. 0256 - 202 000
Fax 0256 - 256 486
e-mail: cariere@intesa.ro

Dacă doreşti să faci parte din echipa noastră trimite CV-ul tău cu poză pe email sau pe fax :

Expirat
Agent vanzari domeniu auto  -  L INTESA PROMOTIVE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles