de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

AGENT VANZARI DIVIZIA MIXTA pentru Hunedoara

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Pentru completarea echipei de vanzari suntem in cautarea unui coleg (M/F) ce va ocupa pozitia de AGENT VANZARI DIVIZIA MIXTA pentru judetul Hunedoara. Daca ai putere de convingere, esti o persoana motivata si iti place sa lucrezi cu oamenii, te invitam sa ni te alaturi.

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut:

- Vei mentine si vei cauta sa dezvolti portofoliul de clienti
- Vei administra si incasa soldurile din piata
- Vei promova produsele companiei
- Te vei stradui sa realizezi targetul lunar, si chiar sa il depasesti

Ce asteptam de la tine:

- Sa ai experienta in vanzari (avantaj FMCG)
- Sa ai minim 12 clase absolvite
- Sa ai permis conducere
- Sa ai abilitati de comunicare si negociere

Ce iti oferim:

- Salariu fix + bonus de performante + tichete de masa
- Masina + telefon de serviciu
- Instruire profesionala continua
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie multinationala
- Stabilitatea pozitiei

Compania Elgeka-Ferfelis Romania este o companie multinationala ce activeaza de peste 20 ani in domeniul FMCG, avand in prezent 12 filiale in Bucuresti si principalele orase ale tarii.Cele mai importante branduri distribuite sunt Shell, Henkel, 3M, Cream-Line, Indomie, Aroma Cosmetics, Melitta, Coseli, Septona.

AGENT VANZARI DIVIZIA MIXTA pentru Hunedoara  -  SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles