de ani Fără Frică...

Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Agent vanzari + distributie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- persoana dinamica
- abilitati comunicare
- minim studii medii
- posesor permis auto categoria B

Constituie avantaje:

- cunostinte PC
- experienta in vanzari de lubrifianti

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- mentinerea relatiei cu clientii existenti
- activitati logistice legate de gestionarea si derularea / urmarirea comenzilor transmise de clienti (obtinerea comenzilor de la clienti, facturare, organizarea livrarilor, incasari)
- transmiterea comenzilor la depozit si urmarirea livrarilor
- activitati legate de elaborarea unor strategii de vanzari pentru gasirea de noi clienti
- centralizare date legate de livrari catre clienti

Beneficii:

- salariu motivant + comision

Companie importatoare si distribuitoare de lubrifianti industriali.

Expirat
Agent vanzari + distributie  -  Cris Oil

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles