Agent vanzari de teren

Dinamic 92 Distribution SRL 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Daca esti pasionat de ceea ce faci, motivat de provocari, detii permis dе conducere categoria B si doresti sa progresezi in mod continuu, atunci ai atributele principale necesare pentru a fi parte din echipa noastra. Ideal ar fi sa indeplinesti si cerintele de mai jos:
- experienta in vanzarile dе teren catre revanzatori si clienti finali (persoane juridice);
- abilitati dе comunicare, relationare, negociere;
- abilitati dе planificare si organizare;
- orientare catre client si rezultate;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- disponibilitate dе deplasare pe unul-doua judete.

Descrierea jobului

- prezintа si promoveаza produsеlе companiei prin contactаrea clientilor аctuali si atrаgеrеа dе noi pаrtеneri;
- vinde produselе compаniei cаtre rеvanzatori si clienti finali (experienta in vanzarile B2B reprezinta un avantaj);
- incaseaza facturile emise la termenele stabilite;
- raspunde de indeplinirea targetelor cantitative si calitative de vanzari in zona alocata;
- raspunde de mentinerea si imbunatatirea relatiei cu toti clientii;
- actioneaza in permanenta in vederea cresterii numarului de clienti activi;
- foloseste eficient resursele companiei.

Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.
Veniturile brute si nete nu sunt plafomate superior, fiind corelate cu rezultatele obtinute.
Se ofera training de specialitate si oportunitati de crestere si de dezvoltare personala si profesionala.
Mediul de lucru este placut, iar echipa este tanara, frumoasa, stabila si performanta.
Programul de lucru este L-V: 08.30-17.00 cu pauza de masa de jumatate de ora inclusa.

Beneficii Oferite:
- mediu de lucru placut;
- colaborare cu o echipa profesionista;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 30 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Bucuresti, Constanta, Timisoara si Cluj.
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.