Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 08 Apr 2019

Agent Vanzari / Customer Support

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

International Human Resources recruteaza pentru clientii sai Agenti Vanzari / Customer Support
Agenti Vanzari (Telecomunicatii)
Candidatul ideal:

- Tanar, ambitios, cu dorinta de afirmare;
- Experienta min. 1 an in domeniul vanzarilor;
- Permis categoria B.

Customer Support:
- Persoana organizata si serioasa;
- Cunoasterea pachetului M.O.;
- Limba Engleza constituie avantaj;

Descrierea jobului

Agent Vanzari:
Se ofera:
- Salariul fix + comision din vanzari;
- Masina + telefon de serviciu+ tableta;
- Training-uri de specialitate;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.
- Program de lucru: 8h de Luni - Vineri.

Customer Support (Companie de curierat)
Se ofera:
- Salariul fix + bonusuri lunare de performanta;
- Prima de sarbatori;
- Tichete de masa;
- Program flexibil de Luni - Vineri.

International Human Resources is build by a professional team with a large experience in training and human resources field, being on the move with legislative changes and labor market movement.

Our mission is to constantly improve our services, to have full solutions for employers and employees and to create the best teams of HR professional on the market.

Expirat
Agent Vanzari / Customer Support  -  International Human Resources

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles