Agent vanzari curierat - Tirera Express

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal / Cerinte :

* Experienta in vanzari

* Permis de conducere categoria B - obligatoriu

* Abilitati de comunicare si negociere, analiza si planificare

* Atitudine proactiva,orientare spre nevoile si dorintele clientilor.

* Persoana activa, responsabila si punctuala

* Abilitati de comunicare si lucru in echipa

* Persoana optimista/dinamica/energica/dornica sa invete lucruri noi ; capabila sa gaseasca solutii,motivata in a-si atinge obiectivele,fara cazier,fara urmariri penale,fara conflicte majore cu fostii angajatori si clienti.

* Aspect professional – business.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

* Vizitarea clientilor ; prezentarea portofoliu produse

* Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii

* Identificarea de clienti noi (baza de clienti actuala si potentiali clienti)

* Intocmirea rapoartelor de vanzare zilnice/lunare

* Recuperarea/incasarea banilor de la clienti

AVANTAJE / BENEFICII

* Contract individual de munca pe perioada nedeterminata

* Program de lucru full time 8h/zi ; 5 zile/saptamana

* Salariu fix,comision din vanzari si bonusuri in functie de performanta

* Masina de servici

Tirera Express isi mareste echipa si angajeaza agent vanzari pentru servicii de curierat in Bucuresti.
Publicat 19 mai 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos