Publicat 08 Ian 2019 | Expiră 08 Feb 2019

AGENT VANZARI - Craiova / Tg Jiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii/superioare;
- minim 1 an de experienta intr-un post de agent de vanzari,
- siguranta de sine;
- capacitate de convingere, de persuasiune;
- insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati de comunicare;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- permis auto categoria B.

Descrierea jobului

- vanzarea produselor din portofoliul companiei catre clientii alocati (din teritoriul desemnat Diviziei Hochland), cu respectarea criteriilor de performanta:
- vanzarea catre toti clientii,
- vanzarea intregii game de produse a societatii,
- incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti,
- respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte;
- asigurarea conditiilor optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft, etc) pentru produsele societatii.

Beneficii:
- cultura organizationala;
- mediu si proceduri de lucru profesioniste;
- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.).

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de vanzari si marketing, de produse alimentare din Romania,

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Podravka, Meggle şi brandul propriu Don Gustosso.

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind Grupul Whiteland, accesaţi pagina www.whiteland.ro
Am activat portalul https://e.whiteland.ro, de comerţ on line, pentru a crea consumatorilor noştri posibilitatea de a comanda direct de la depozitele Whiteland produsele dorite, cu discounturi lunare de până la 15-20%.

Expirat
AGENT VANZARI - Craiova / Tg Jiu  -  S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles