Agent vanzari Craiova - Program Flexibil

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii (persoane fizice si juridice);
Persoana dinamica, responsabila, orientata catre client si atingerea obiectivelor;
Spirit de echipa;
Experienta anterioara nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Prezentarea si promovarea produselor companiei;
Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata;
Administarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;

Cerinte:
Permis de conducere categoria B;
Dispus spre a folosi masina personala in interes de serviciu;
Prezentabil si respectuos;
Initiativa, comunicare, setarea prioritatilor.

Beneficii:
Pachet salarial motivant plus comisioane;
Decontarea combustibilului;
Bonusuri in functie de performanta;
Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei;
Training inclus;
Mediu de lucru placut;
Program flexibil;
Echipa tanara, teambuildinguri periodice.

Companie de vanzari, marketing si distributie cu peste 100 de ani de experienta internationala. Prezenti in Romania de peste 25 de ani, cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Sibiu, Cluj, Iasi, Timisoara, Targoviste, Buzau, Oradea, Craiova si Brasov.
Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile in diferite domenii.
Ce oferim? Dezvoltare profesionala, oportunitatea promovarii si siguranta unui parteneriat pe termen lung!

De ce sa ne alegi pe noi?
Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic, unul dintre liderii din piata de profil.
Publicat 15 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 15 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos