de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Agent Vanzari Cosmetice Profesionale Organice NATULIQUE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Zonele de interes: Constanta, Buzau, Bacau, Iasi, Suceava, Cluj, Timisoara, Oradea, Arad, Sibiu, Brasov, Pitesti, Craiova, Targu Mures
Experienta in vanzari (minim 2 ani) produse profesionale pentru ingrijirea parului (colorare, tratamente) in saloane
Inclinatie si afinitate deosebita pentru produse organice , care sa nu contina componente chimice
Abilitati deosebite de comunicare, negociere si marketing
Prezenta dinamica, agreabila si comunicativa
Atitudine responsabila, capacitate de planificare, analiza si sinteza a datelor
Persoana foarte serioasa, organizata, cu intiativa, dornic sa invete lucruri noi
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara
Limba engleza bine
Experienta in utilizarea PC
Permis de conducere Cat. B (minim 1 an experienta)
Nefumator

Descrierea jobului

Prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu catre saloane: produse organice profesionale pentru colorarea, tratamentul si ingrijirea parului de la brandul Natulique (www.natulique.com) si produse organice pentru tratamente skin Phyt'S (www.phyts.com).
Dezvolta permanent portofoliul de clienti din domeniul profesional
Viziteaza periodic si pastreaza permanent legatura cu saloanele si/sau clientii
Preia comenzile si urmareste derularea acestora la clienti
Organizeaza prezentari tehnice la sediul salonului sau la sediul firmei
Obtine comenzi si contracte si urmareste finalizarea acestora, inclusiv incasarile
Monitorizeaza permanent activitatea concurentei pe piata
Participa si reprezinta firma la standuri, expozitii si alte manifestari de specialitate
Se asigura:
Salariu + comision
Masina de serviciu,
Telefon cu internet, Laptop sau tableta

Global Wellness System SRL este importator si distribuitor pentru produsele organice profesionale pentru ingrijirea parului in saloane, de la brandurile: Natulique, Mastey de Paris, Lissfactor Paris. Detinem o Academie educationala si un Centru de infrumusetare, GWS Organic Beauty Center, care este un centru model de servicii si de suport prin care promovam frumusetea si sanatatea deopotriva, avand ca deviza HEALTY HOLISTIC BEAUTY, unde organizam cu profesionalism seminarii de specialitate pentru clientii interesati si unde se poate beneficia de serviciile noastre in compania unor stilisti de prestigiu. Organizam seminarii de specialitate la sediul clientilor impreuna cu traineri autorizati de producator.
Produsele noastre reprezinta o prima linie completa de produse profesionale organice certificate pentru ingrijirea parului in saloane si pentru acasa (curatare, tratament si vopsire organica fara amoniac, cele mai protective, care reprezinta un tratament veritabil al parului), de calitate extrema, realizate cu uleiuri, extracte si ingrediente organice certificate, de calitate extrema, care se ridica la nivelul exigentelor oricarui tip de par.

Expirat
Agent Vanzari Cosmetice Profesionale Organice NATULIQUE  -  GLOBAL WELLNESS SYSTEM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles