Agent Vanzari Consumer in Business - Vodafone

INSTORE POWER PROVIDER S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce cautam la urmatorul Consultant Consumer in Business?
Diploma Liceu/Diploma universitara
Experienta in vanzari 2 ani minim, iar exprienta in vanzari Business to Business reprezinta un avantaj
Bune abilitati de comunicare si colaborare, orientare catre client
Abilitati de negociere si orientare catre solutii, creativitate
Bune abilitati de organizare si planificare
Automotivare si abilitatea de a-si atinge obiectivele fara supraveghere indeaproape
Bune abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, Power Point, e-mail
Bune cunostinte de limba engleza

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
Promoveaza si vinde ofertele speciale Vodafone dedicate partenerilor, precum si din proiecte digitale
Raspunde solicitarilor venite din partea clientilor (telefonic sau prin e-mail), oferind acestora o experienta placuta si solutii personalizate
Reprezinta Vodafone in relatia cu angajatii companiilor partenere si actioneaza in conformitate cu valorile si standardele Vodafone Romania
Se asigura ca se incadreaza in termenul de raspuns pentru cererile clientilor si ofera informatii de natura comerciala (oferta, pret, conditii contractuale etc.) si tehnica (caracteristici, retea, service) despre produse si servicii
Gestioneaza relatia cu firmele incluse in programul de beneficii si actualizeaza periodic noile oferte promotionale disponibile pentru angajatii companiilor partenere
Negociaza modul de includere a companiilor partenere in programul de beneficii pentru angajati
Face vizite la sediul partenerilor si sustine prezentari sau workshopuri si se asigura ca partenerii respecta modul de comunicare interna agreat Implementeaza in sisteme ofertele agreate cu clientii si le ofera detalii legate de termenul de plata sau de livrare pentru produsele achizitionate
Colaboreaza cu alte departamente in vederea optimizarii modului de lucru al echipei.

Ti se pare interesant? Iata cateva beneficii pe care ti le oferim:
Work from Home – posibilitatea de a lucra de acasa/din afara biroului cateva zile pe luna
Abonament pentru telefon dedicat angajatului
Comision lunar motivant in functie de performanta individuala
Acces permanent la cursuri si workshop-uri care sa faciliteze dezovltare personala si profesionala

IPP (Instore Power Provider) este mandatarul Vodafone Romania pentru serviciul Consumer in Business.
Jucător principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, asigura clienților săi, producători si retaileri internaționali, servicii de reprezentare comercială, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comercială.
Vodafone este cel mai mare operator de servicii mobile și fixe în Europa și cel mai mare furnizor de servicii IoT din lume. Operăm rețele mobile și fixe în 21 de țări și 49 de rețele mobile partenere. Vodafone Group are peste 300 de milioane de utilizatori ai serviciilor mobile, peste 28 milioane de utilizatori ai serviciilor de broadband fix, peste 22 de milioane de clienți ai serviciilor TV și peste 130 milioane de dispozitive IoT conectate.
Susținem diversitatea și incluziunea prin politicile noastre, apreciem și tratăm cu respect toate persoanele, indiferent de rasă, etnie, dizabilitate, vârstă, orientare sexuală, identitate de gen, credință, cultură sau religie.
Totodată, Vodafone ia măsuri importante pentru a limita impactul companiei asupra planetei prin reducerea emisiilor de gaze cu efect de seră cu 50% până în 2025, până la net zero până în 2040, prin achiziția de 100% energie electrică din surse regenerabile până în 2025 și până în iulie 2021 în Europa, reutilizând, revânzând sau reciclând 100% din echipamentele noastre de rețea care devin redundante.

Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 24 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.