Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 05 Mar 2019

Agent Vanzari / Consultant Imobiliar

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te-ai intrebat vreodata ce stii sa faci cel mai bine, iar raspunsul a fost VANZAREA?
Ei bine, atunci esti omul pe care il cautam!

Daca NEGOCIEREA si VANZAREA sunt primele tale cuvinte la nastere, atunci esti omul nostru! Daca te trezesti din somn, in mijloc de noapte, pentru ca tocmai ai avut un vis in care ai vandut ceva, atunci esti omul nostru! Daca nu mai ai liniste ziua din cauza gandurilor tale care iti tot spun: VINDE, VINDE, VINDE! ... ei bine, atunci esti omul nostru!

Ne cautam un nou coechipier pe terenul de joaca: piata imobiliara din Cluj-Napoca!

Ne-ar placea sa te cunoastem daca:

  • experienta in vanzari reprezinta deja o parte din tine
  • iti convingi prietenii sa accepte punctul tau de vedere inca din primele 3 fraze
  • te intelegi bine cu tinuta business
  • implicarea pentru tine e o trasatura nativa; la fel si carisma si dorinta de autodepasire
  • detii carnetul magic ce te face ''regele soselelor''

Descrierea jobului

Fii atent, noi chiar iti dam de lucru! Chiar va trebui sa te ocupi de:

  • prospectare pro-activa (atat a pietei calde cat si a celei reci)
  • dezvoltarea portofoliului de proprietati
  • promovarea portofoliului
  • comunicarea cu orice posibil client care te abordeaza
  • organizarea vizionarilor impreuna cu clientii cumparatori
  • mentinerea constanta a relatiei cu clientii (suport, negociere, asistenta pe termen lung)

    Cu alte cuvinte rolul tau este sa ajuti clientii sa vanda, sa cumpere sau sa inchirieze proprietati imobiliare!

Care este "trofeul" pentru care se duce lupta?
  • remuneratia fixa + comisioanele de pana la 50%
  • bonusurile (lunare, trimestriale, anuale)
Alaturi de acestea la noi vei avea parte din plin de noi experiente si de posibilitati de a invata mai mult.
Vom stapani impreuna perfectiunea in vanzari, negociere si comunicare. Oferim mentorat, posibilitati de avansare si specializare in cadrul cursurilor dezvoltate de traineri nationali si internationali din domeniul imobiliarelor.

La Klar Imobiliare gasesti o echipa de agenti imobiliari profesionisti cu o experienta insumata de peste 20 de ani care lucreaza zilnic pentru indeplinirea nevoilor imobiliare ale vanzatorilor si cumparatorilor de proprietati imobiliare!
Fiecare dintre noi iubeste ceea ce face si se dedica continuu pentru a usura alegerile importante ce urmeaza a fi luate de catre clientii nostri!

Te invitam si pe tine sa ni te alaturi, iar in schimb iti promitem ca vei fi parte dintr-un plan maret in segmentul tranzactiilor imobiliare din Cluj-Napoca!
Asa cum pentru clientii nostri este Klar la cine apeleaza atunci cand doresc sa vanda, sa cumpere sau sa inchirieze o proprietate imobiliara ne dorim ca si pentru tine sa fie la fel de Klar alaturi de cine iti dezvolti cariera!

Expirat
Agent Vanzari / Consultant Imobiliar  -  Klar Exclusive Imobiliare SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles