Agent Vanzari-Constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • iInginer constructii sau colegiu tehnic in constructii
  • Persoană ambitioasă, serioasă, atentă la detalii, motivată de rezultate;
  • Abilitați bune de comunicare, negociere și persuasiune;
  • Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor și a materialelor de construcții;
  • Permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Crearea și dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții;
  • Vizitarea clienților și a potențialilor clienți pentru a evalua nevoile sau a promova produse și servicii;
  • Culegerea de informații, întocmire și întreținere bază de date în domeniul construcțiilor.

Beneficii oferite:
  • Pachet salarial atractiv.

Sc Com Consulting Srl - distribuție materiale și accesorii pentru construcții și finisaje

Publicat 24 apr. 2022 Reactualizat 22 mai 2022 Expiră 24 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos