Publicat 17 Oct 2008 | Expiră 17 Nov 2008

AGENT VANZARI Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta obligatorie in vanzari directe, de minim 2 ani intr-o companie F.M.C.G - constituie un real avantaj.
• Studii medii (studii superioare prezinta avantaj)
• Bune abilitati de comunicare, negociere, feeling comercial
• Cunostinte operare PC: MS OFFICE
• Permis conducere categoria B (minim 1 an experienta).

Descrierea jobului

• Viziteaza constant clientii de pe zona sa
• Coordoneaza si monitorizeaza dezvoltarea retelei de clienti
• Analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar
• Incaseaza la termenele stabilite, creditele acordate clientilor

BENEFICII:
• Pachet salarial motivant
• Masina de serviciu si telefon mobil
• Participarea la trainingurile organizate de companie
• Posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale intr-o companie de succes

Caroli este una din principalele firme in domeniul productiei si distributiei de mezeluri si de preparate din carne de pe piata romaneasca, avand 100% capital strain. Este o societate cu raspundere limitata, cu sediul in Bucuresti si capacitatea de productie in Pitesti si un nr. de peste 1300 de angajati.

Telul nostru este sa devenim furnizorul preferat al clientilor nostri. Satisfactia si beneficiul clientilor nostri este principalul nostru obiectiv si spiritul in care ne desfasuram activitatea.

Intentionam sa devenim un lider in cercetare si tehnologie si sa ne dezvoltam continuu competentele pentru a produce preparate de cea mai buna calitate folosind retete traditionale si in egala masura noi.

Expirat
AGENT VANZARI Constanta  -  CAROLI PROD 2000 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles