Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 24 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

AGENT VANZARI - CONSILIER IMOBILIAR

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
Capacitaţe de organizare şi planificare eficientă a timpului;
Spirit analitic, dovedind perseverenţă si orientat spre rezultate pozitive;
Capacitate de încadrare în termene, simţul responsabilităţii;
Experienţă în vânzări ;
Capacitate buna de organizare si dorinta de a-si atinge obiectivele;
Confidenţialitate;

Descrierea jobului

BENEFICII:
Salariu 600 Euro net, declarat integral in contractul de munca
Comision din vanzari
Auto full time + bani benzina
Training
Telefon mobil
RESPONSABILITATI:
Raspunde de atingerea obiectivului lunar de vanzari in conditiile respectarii politicii comerciale ale companiei;
Cercetarea si identificarea de noi oportunitati pe piata imobiliara;
Evaluarea proprietatilor imobiliare si promovarea eficienta;
Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor conform cerintelor clientilor;
Pregatirea, negocierea si medierea contractelor, corelarea corecta a cererii si ofertei;
Acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare in scopul crearii şi mentinerii unei relatii profesionale cu acestia;
Negocierea contractelor de intermediere şi contractelor de vânzare-cumpărare;
Semnarea contractelor si respectarea comisioanelor;
Consilierea clienţilor şi acordarea de suport la întocmirea dosarului de finanţare (unde este cazul).
Preluarea clienţilor care intră în agenţie şi promovarea serviciilor companiei;
Conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant;
Posibilitatea integrarii intr-o echipa tinara, caracterizata prin performanta si succese dovedite;
Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.

ACTIV IMOB este compania imobiliara specializata in tranzactii imobiliare, cu experienta de peste 10 ani in domeniu, fiind lider de piata. Profesionalismul, exigenta, flexibilitatea, imbunatatirea permanenta a serviciilor prestate sunt atributele care caracterizeaza aceasta companie de succes.

Expirat
AGENT VANZARI - CONSILIER IMOBILIAR  -  ACTIV IMOB - THE REAL ESTATE COMPANY