Publicat 23 Iul 2020 | Reactualizat 20 Aug 2020 | Expiră 23 Aug 2020

AGENT VANZARI CLUJ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana ambitioasa, serioasa, atenta la detalii, motivata de castig;
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Flexibilitate, sociabilitate;
- Corectitudine, responsabilitate;
- Capacitatea de a acumula cunostinte noi;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Orientare catre client si rezultate;
- Experienta in vanzari produse profesionale de curatenie constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Dezvoltarea protofoliului de clienti
- Promovarea produselor companiei
- Reprezentarea brandului in fata colaboratorilor
- Negocierea contractelor

Global Plast este unul dintre cei mai importanti si mai cunoscuti producatori si distribuitori de articole de unica folosinta, menaj si curatenie, solutii de ambalare.

Gama de produse comercializate include peste 4000 de articole.

Obiectivul nostru este sa putem oferi consumatorului final tot ceea ce acesta foloseste in gospodarie, in viata de zi cu zi, la cel mai convenabil raport pret-calitate de pe piata!

gospodar.shop
globalplast.com.ro

Expirat
AGENT VANZARI CLUJ  -  GLOBAL PLAST BUSINESS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles