Publicat 12 Iul 2019 | Reactualizat 11 Aug 2019 | Expiră 12 Aug 2019

Agent vanzari CLUJ-NAPOCA

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- aptitudini de a lucra independent, organizat, capabil de a se automotiva pentru indeplinirea obiectivelor;
- adaptarea la un program de lucru flexibil, prelungit, precum si disponibilitatea de a se deplasa in afara localitatii de resedinta pe durata de 3-4 zile pe saptamana;
- abilitati de comunicare, negociere si vanzare, spirit comercial;
- experienta in vanzari directe de minim 1 an;
- cunoasterea pietei de produse chimice, vopseluri si materiale de constructii, constituie un avantaj;
- domiciliul stabil in Cluj-Napoca;
- minim studii medii, abilitati de utilizare terminale mobile;
- experienta in conducerea automobilului (cat. B).

Descrierea jobului

- vanzarea directa a produselor (van sales - implica facturare, livrare produse, incasare);
- dezvoltarea relatiei cu clientii existenti si marirea portofoliului de clienti;
- desfasurarea activitatilor promotionale si de merchandising ale firmei;

Salariu fix motivant, indemnizatie de mobilitate, comisioane pentru indeplinirea obiectivelor.
Bonuri de masa, diurne, abonament servicii de medicina privata.

Descrierea companiei

Unic importator si distribuitor de adezivi.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent vanzari CLUJ-NAPOCA  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles