Agent vanzari carburant

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
-esti serios,pozitiv, spontan si relationezi usor
-esti orientat catre rezultate,competitiv si motivat sa realizezi ceea ce iti propui
-iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica
-detii permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Contactezi clientii telefonic, prin email si stabilesti o intalnire cu ei in vederea promovarii produselor, tratezi cu profesionalism toate apelurile, ofertele pentru a genera vanzari, supervizezi complet procesul de vanzare pana la finalizarea acestuia

Compania Azrom Agro Pt SRL se ocupa cu comercializarea carburantului si al cerealelor din anul 2013, este o companie cu capital 100% Romanesc, cu un numar de 10 angajati
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022