Publicat 29 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 29 Nov 2008

Agent vanzari- Bucuresti si Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari materiale electrice (corpuri de iluminat) de minim 2 ani.
Cunosterea pietei de lighting, furnizori, concurenta.
Abilitati de negociere si comunicare
Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Promovarea portofoliului de produse Lena Lighting si dezvoltarea clientelei in zona Banat- Timisoara si Bucuresti- Ilfov.
-Tinerea legaturii cu distribuitorii deja existenti si depistarea de noi investitii in zona de activitate
-Ofertare, negociere si incheiere de contracte
-Supravegherea distributiei si a livrarilor la lucrarile contractate din zona de activitate

Beneficii:

Salariu fix plus comision din vanzari

Lena Lighting Romania este o societate cu capital integral Polonez, reprezentanta directa a producatorului de corpuri de iluminat Lena Lighting -Polonia.

Lena Lighting este unul dintre cei mai mari producatori de corpuri de iluminat din Polonia exportand in peste 40 de tari din lume. Actiunile firmei sunt cotate la bursa din Varsovia din 2005 si de atunci au inregistrat o crestere de peste 60%.

Lena Lighting extinde activitatea in cursul anului 2007 prin infiintarea mai multor reprezentante directe in Ungaria, Romania, Bulgaria, etc.

In Romania am inceput activitatea din Iunie, anul curent si clientii nostri din tara sunt aprovizionati din depozitul nostru central din Brasov.

Expirat
Agent vanzari- Bucuresti si Timisoara  -  Lena Lighting Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles