AGENT VANZARI BUCURESTI MEGA PROFI ARTIMA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Experienta in vanzari min. 2 ani
• Cunoasterea foarte buna a pietei locale de magazine LKA
• Permis conducere categoria B
• Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
• Abilitati de planificare, organizare
• Determinare, angajament
• Orientare catre rezultate
• Capacitate de comunicare buna
• Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca
• Incredere in sine
• Gandire pozitiva
• Disponibilitate de a se deplasa in alte regiuni

Descrierea jobului

• Coordoneaza activitatea clientilor cu scopul de a maximiza vanzarea in zona alocata.
• Viziteaza toti clientii din ruta stabilita;
• Mentine si dezvolta relatia cu clientii;
• Implementeaza promotiile agreate;
• Realizeaza targetul de vanzari;
• Trimite raportarile solicitate.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Tichete de masa
- Bonus din vanzari

KAMIS CONDIMENTE SRL este filiala grupului McCormick, lider mondial in productia si distributia de condimente si arome. In portofoliul companiei se afla peste 195 de produse din categoriile: condimente, plante aromate si amestecuri de plante, legume uscate, amestecuri de condimente si mustaruri .

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022