Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

AGENT VANZARI - BIROU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta pe un post similar de minim 1 an (constituie un avantaj);
- Orientare spre cerintele pietei;
- Initiativa, spirit proactiv;
- Flexibilitate;
- Aptitudini de relationare;
- Capacitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

- Vei contacta potentiali clienti, pentru dezvoltarea discutiilor;
- Vei consulta informatiile disponibile care sa te ajute sa te perfectionezi si sa gasesti client noi
- Vei promova produsele şi serviciile companiei in scopul cresterii vanzarilor;
- Vei participa la traininguri periodice cu privire la noile servicii si proceduri de lucru;
- Vei primi suportul colegilor tai de fiecare data cand vei avea nevoie;
- Vei primi feedback de la colegii tai privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare

Beneficii
-bonuri de masa
-nu necesita ore suplimentare
-weekenduri si sarbatori legale libere

Descrierea companiei

Importator si distribuitor de materiale gaz, apa, sanitare.

Expirat
AGENT VANZARI - BIROU  -  ELTECHIM srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles