de ani Fără Frică...

Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Agent Vanzari - Bacau

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Agent vanzari - Bacau:
- studii medii;
- experienta in vanzari, minim 3 ani, cunoasterea pietei constructiilor constituie un avantaj;
- permis de conducere cat.B;
- bune abilitati de negociere, comunicare, vanzare;
- persoana dinamica orientata spre rezultate;
- limba engleza nivel incepator;

Descrierea jobului

- Mentine relatia cu clientii existenti;
- Dezvolta portofoliu de clienti;
- Raspunde de atingerea target-ului de vanzari si incasari fixat de managerul de zona;
- Expune clientilor oferta de produse. Participa sau negociaza, dupa caz si in limita sa de autoritate;
- Incaseaza facturile in termenul agreat cu clientul si conducerea companiei si ia toate masurile necesare pentru diminuarea termenului de incasare al restantelor;
- Salariu fix, comision la vanzari + bonusuri in functie de performanta;
- Telefon;

B.M. Real International este unicul distribuitor in Romania al vopselelor ecologice Benajamin Moore de provenienta SUA.

Expirat
Agent Vanzari - Bacau  -  BM REAL INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles