Agent Vanzari Bacau

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

In vederea extinderii activitatii cautam colegi care doresc o cariera pe termen lung in vanzari

Cunostinte :
  • legate de domeniul de activitate – vanzari, marketing
  • de utilizare a calculatorului / programelor specifice activitatii (NAVISION)
Deprinderi:
  • de invatare si ascultare activa
  • usurinta de exprimare orala si verbala in conditii de stres
  • de rezolvare a unor probleme complexe
Aptitudini:
  • inalte capacitati de negociere
  • originalitate
  • comportament de libera initiativa exprimat prin abordarea si solutionarea originala a unor probleme existente
  • atitudine pozitiva si orientata spre solutii
  • prezenta placuta
Interese:
  • dornic de a acumula cunostinte noi, de a se dezvolta si perfectiona pe plan profesional
  • perseverenta in urmarirea si atingerea unui scop
  • dedicare in respectarea sarcinilor de serviciu

Descrierea jobului

  • Stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu toti clientii aflati in zona de acoperire
  • Promovarea si vanzarea produselor aflate in portofoliu, lansarea produselor noi, respectarea politicii comerciale a companiei in relatia cu clientii
  • Programarea la plata si incasarea facturilor scadente
  • Zona de lucru - Bacau, oras si Judet.

Beneficii
  • Pachet salarial competitiv (bonusuri in urma incasarilor, a numarului de clienti facturati, a clientilor noi, a articolelor urmarite, tichete de masa)
  • Masina de serviciu
  • Telefon serviciu si tableta
  • Se ofera portofoliu de clienti la angajare

Global Plast este o companie cu o vechime de 18 ani pe piata din Romania. Aflata intr-o continua expansiune, afacerea a ajuns la un numar de peste 250 de angajati la nivel national, marindu-si echipa exponential de la un an la altul. Produsele din portofoliu sunt populare, regasindu-se in acest moment in toate marile lanturi de hypermaket-uri din Romania.
Cu sediul principal în București și având filiale în Timișoara, Constanța, Iași, Bacău și Cluj, Global Plast este unul din principalii distribuitori de produse de uz casnic din România (produse de curățenie și stocare, produse de unică folosință).
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 20 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos