de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Agent Vanzari - B2B si B2C

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana care:
1. Să fie organizată și ordonată
2. Să fie punctuală
3. Să fie atentă la detalii
4. Să îi placă să lucreze cu persoanele și să fie carismatică
5. Să fie dispusă să învețe continuu. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, firma nu crește.
6. Să fie harnică. Apreciem mult hărnicia și sârguința.
7. Să știe engleza la nivel mediu-avansat.
8. Studiile universitare nu sunt obligatorii, însă este important să aibă cunoștințe temeinice în domeniul vânzărilor.
9. Să știe să zâmbească, să se distreze și să fie de gașcă. Contează atitudinea și cei 7 ani de acasă.

Descrierea jobului

1. Administrează și dezvoltă portofoliul de clienți al firmei
2. Prezintă, promovează și vinde produsele companiei
3. Urmărește realizarea planului de vânzări
4. Participă la negocieri, întocmește contractele, monitorizează derularea și finalizarea acestora
5. Organizează și ia parte la întâlnirile cu clienții
6. Pregătește documentele necesare întâlnirilor cu clienții sau furnizorii
7. Pregătește rapoartele și procesele verbale după întâlniri
8. Redactează documentele comerciale
9. Menține relația cu furnizorii/clienții
10. Îndeplinește sarcinile zilnice respectând proceduri și standarde

Ce oferim:
1. Salariu fix + bonusuri în funcție de performanță
2. Laptop
3. Telefon
4. Birou și materiale de birotică care să îi fie de ajutor la organizarea muncii
5. Biblioteca ce are multe cărţi în format fizic, electronic şi audio
6. Posibilitatea de dezvoltare și promovare în cadrul echipei
7. Seriozitate
8. Şefi buni şi înţelegători
9. Cadouri și surprize
10. Atmosferă placută și distracție
11. Mașină de serviciu pentru deplasări
12. Cărți de vizită, după angajare vei fi invitat/ă la o şedinţă foto profesională!
13. Cursuri de perfectionare
14. Teambuildings

Sun Leader se ocupa cu comercializarea si montarea pergolelor retractabile, a inchiderilor din sticla, decking si a altor accesorii pentru terase. Activeaza pe tot teritoriul tarii.

Expirat
Agent Vanzari - B2B si B2C  -  BACANIA MAGICA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles