Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 09 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

AGENT VANZARI B2B IN TRANSPORT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pe toti cei interesati, va asteptam cu un CV la recrutare@anasped.ro !

CE FEL DE PERSOANE CAUTAM ?
- Persoana Energica si cu Atentie distributiva
- Persoana Responsabila, cu Initiativa si Gandire pozitiva

CE POATE CONSTITUI UN AVANTAJ ?
- Cunoscator de Limba Engleza
- Experienta in domeniul Serviciilor de Transport

Descrierea jobului

CE OFERIM ?
- Salar Motivant si toate conditiile necesare pentru desfasurarea activitatii de birou

CE VA FACE ACEASTA PERSOANA?
- Munca de birou. Vanzare la telefon.
- Va avea responsabilitatea de a oferi clientilor solutii prompte, prin serviciile noastre de transport.

PROGRAM?
- Luni - Vineri

DE CAND AVEM NEVOIE ?
- De indata ce gasim pesoana compatibila cu genul nostru de activitate, cu noi, cu clientii si colaboratorii nostri.

ANASPED S.R.L., societate înființată în anul 2008 cu capital integral privat, în asociere cu un grup de firme din Austria, are ca principale domenii de activitate:

• Transportul de mărfuri intern și internațional

• Activități de intermediere a operațiunilor de transport și alte conexe

Misiunea noastră este aceea de a furniza clienților noștri soluții optime de transport și logistică, asigurându-ne că fiecare etapă a serviciilor se desfășoară la standarde înalte de calitate, siguranță și precizie

ANASPED se face remarcată în piață prin calitatea serviciilor oferite, având la bază o echipă tânără, profesionistă și dinamică axată pe satisfacerea cerințelor și exigentelor partenerilor și a clienților, în care experiența întregii echipe este formată după principiile etice:

CALITATE, FLEXIBILITATE, SERIOZITATE, PROMPTITUDINE

Clienții actuali ai companiei noastre au ca obiect de activitate importuri și exporturi de mărfuri de interes general, motiv pentru care politica de marketing ANASPED, atent implementată și direct supravegheată de profesioniștii noștri cu vastă experiență internațională în logistică și transport, aduce sprijin real clienților noștri prin:

• Capacitate reală de transport;

• Soluții de Logistică și Transport;

• Răspuns ferm asupra cerințelor clienților;

• Respectarea cu strictețe a termenilor stabiliți de preluare / livrare a mărfurilor;

• Concepte morale: Eficiență, Pragmatism, Onestitate, Responsabilitate.

Expirat

AGENT VANZARI B2B IN TRANSPORT  -  ANASPED SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles