Publicat 15 Iul 2021 | Reactualizat 12 Aug 2021 | Expiră 15 Aug 2021

Agent Vanzari B2B: Echipamente Protectie & Scule Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Avem eroi de echipat și șantiere de dotat, dar, cum se zice în popor, "so much to do, so little time".
Așa că ne căutăm coleg/ă cu poftă de vânzări!

Sună interesant?

Atunci ne-ar plăcea să știm despre tine că ai:

  • Experienţă în vânzari B2B de minim 2 ani;
  • Studii medii finalizate;
  • Permis de conducere categoria B de peste 2 ani;
  • Experiență cu platforme de management al clienților - CRM (constituie avantaj);
  • Experienţă prealabilă în vânzarea sculelor și consumabilelor de construcții sau a echipamentelor de protectie (portofoliul existent de clienți constituie avantaj);
Ești aproape coleg/ă cu noi dacă dispui de:
  • Abilități tehnice pentru înțelegerea produselor şi a principiilor de funcționare ale acestora;
  • Entuziasm și aptitudini excelente de comunicare și relaționare
  • Flexibilitate, rezistență la efort și stres
  • Dorinţa de a te dezvolta în domeniul vânzărilor (cursurile anterioare constituie avantaj)

Descrierea jobului

În Tresa lucrăm pe obiective clare si masurabile. Dacă îți poți asuma responsabilitatea pentru cerințele de mai jos, te rugăm sa aplici, deoarece te vrem în echipa noastră:

  • Prospectare de piață și noi oportunități
  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului clienţi;
  • Promovarea echipamentelor de protecție și a consumabilelor pentru construcții în București și Ilfov
  • Negocierea discounturilor, condițiilor de livrare, modalităților și termenelor de plată, respectând procedurile firmei;
  • Analizarea cerințelor clienților și acordarea consultanței privind caracteristicile produselor și condițiilor de vanzare;
  • Centralizarea activității și feedback-ului din piață în sistemul nostru CRM
Beneficiile noastre pentru tine sunt:
  • Pachet salarial competitiv: salariu fix și bonusuri în funcție de atingerea ţintelor de vânzări și încasări;
  • Tichete de masă;
  • Telefon, laptop şi masină de serviciu;
  • Bonus aniversar: avem grijă să-ți oferim o mică atenție de ziua ta;
  • Discounturi la produse:https://www.tresa.ro/ poți cumpăra produsele Tresa la prețuri avantajoase;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Program: Luni - Vineri , 8 - 16.30, dar, cum nu avem plafon la bonusuri, nu avem nici la program. :)

De peste 28 de ani, Geve Com S.R.L. (deținătoarea mărcii Tresa) a reprezentat, în mod constant, un partener de încredere pentru 2 segmente de piață:

  • Scule și consumabile pentru construcții - distribuite zilnic marilor șantiere din București și Ilfov
  • Echipamente de protecție - distribuite național în toate segmentele de piață cu condiţii de lucru grele, periculoase şi solicitante. De aici și sloganul nostru: "Echipăm eroii de zi cu zi"

Având o abordare flexibilă și orientată către piață, ne-am adaptat permanent gama de produse, pentru a deservi cei peste 4000 clienți, anual.

Mai multe informații despre noi poți găsi pe:

  • Website
  • Linkedin
  • Facebook
  • Youtube

Expirat
Agent Vanzari B2B: Echipamente Protectie & Scule Constructii  -  Geve Com SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles