Publicat 26 Iul 2019 | Expiră 26 Aug 2019

Agent Vanzari B2B CJ - companie multinationala (constructii)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala de top, recrutam B2B Sales Representative (nu exista echipa in subordine) - rol deschis in industria constructiilor. Pozitia presupune contact si vanzare catre firme de constructii, antreprenori din domeniu, proiecte, relationare cu arhitecti si proiectanti. Postul raporteaza catre Regional Sales Manager.

Profil Ideal

Persoana cu experienta in vanzari si pasiune pentru domeniu;
Disponibilitate 100% pentru munca de vanzari pe teren;
Experienta in vanzari B2B/si/sau vanzari materiale de constructii reprezinta un avantaj;
Nivel foarte bun de comunicare;
Persoana persuasiva.

Descrierea jobului

Vanzare si negociere: parteneriat cu firme de constructii, proiecte, vizite de santier, relationare cu profesionisti precum arhitecti si proiectanti;
Dezvoltarea zonei;
Analiza permanenta a competitiei;
Promovarea produselor companiei;
Atingerea obiectivelor de vanzari;
Transmiterea rapoartelor de vanzari.

People Hunters is a unique recruitment, executive search, consultancy and outplacement company offering ultimate staffing and people management solutions to international and multinational companies. We provide strategical and practical high quality human resources and management consultancy services across a large range of industries all over the world.

We think in terms of solutions and bring the wind of change in your business, career and life. Some might see you as a simple employee or just a number in the usual human resources reports. We see people in their complexity.

If you hate your job or your boss, you want a promotion, a new job, different and challenging tasks, a better salary, an improved life…then we know that it`s the time for a positive change in your career and in your life.

And we`re so fast! We hunt talents for lunch!

Interested in a new career opportunity? Send us your CV!

www.peoplehunters.net

Expirat
Agent Vanzari B2B CJ - companie multinationala (constructii)  -  PEOPLE HUNTERS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles