AGENT VANZARI: ARGES; BACAU; BUCURESTI; OLT;

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Răspunde de îndeplinirea targetelor cantitative şi calitative de vânzări
Răspunde de menţinerea şi îmbunătăţirea relaţiei cu toţi clienţii
Acţionează în permanenţă în vederea creşterii numărului de clienţi activi

Cerinte:
  • Experienta in domeniu minim 1 an;
  • Abilitati de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
  • Abilitati de negociere, persuasiv, prezenta agreabila, persoana usor adaptabila la schimbari;
  • Persoana dinamica, cu atitudine proactiva;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Entuziasm si spirit de echipa.

URBB este unul dintre cei mai mari producători de bere de pe piaţa locală și singurul berar din București dezvoltat printr-o investiție Greenfield. URBB oferă consumatorilor produse de cea mai înaltă calitate, printr-un portofoliu format exclusiv din mărci premium și superpremium internaționale, care include și o selecție variată de beri speciale. În prezent, portofoliul include: Tuborg, Tuborg Christmas Brew, Carlsberg, Carlsberg Elephant, Holsten, SKOL, SKOL Nepasteurizat, Guinness, Kilkenny, Weihenstephaner, Grimbergen Ambreé, Grimbergen Blanche, Kronenbourg 1664 Blanc, Angelo Poretti, cidrul premium Somersby şi Granini pe piaţa băuturilor răcoritoare.

Te asteptam sa faci parte din echipa Tuborg. Dam tonul fiecarei generatii!
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022