Publicat 11 Sep 2019 | Expiră 11 Oct 2019

AGENT VANZARI / AGENT COMERCIAL

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare;
- disponibilitate de a se deplasa
- bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
- spirit organizatoric, punctualitate, seriozitate;
- discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
- rezistenta la efort si stres;
- experienta similara in domeniu constituie avantaj
- permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

- administrarea si dezvoltarea portofoliului de client;
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
- realizarea activitatilor specifice post-vanzare;
- reprezentarea externa a firmei printr-o imagine pozitiva si amabila;

Oferim:
- Salariu fix si bonus la indeplinirea targetului de vinzari conform competentelor posedate;
- Graficul de lucru, luni –vineri
- Oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

Descrierea companiei

Companie cu capital 100% romanesca.
​Suntem o echipa tanara si dinamica. Te asteapta un mediu placut, dar competitiv in acelasi timp, cu noi provocari in fiecare zi. Profesionalismul, amabilitatea si eficienta sunt atuurile noastre.
Te asteptam sa fii colegul nostru!

AGENT VANZARI / AGENT COMERCIAL  -  HORIF H&I DISTRIBUTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles