Agent vanzari, agent comercial, reprezentant zona

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Se solicita persoane cu resedinta exclusiv Braila, sociabile, cu spirit organizatoric si de echipa, aptitudini manageriale, rezistente la stres, comunicative, competente , cu aptitudini de negociere, spirit de convingere, dorinta de realizare obiective propuse, dispuse la program prelungit.

Descrierea jobului

Se ofera salariu motivant in functie de performante, masina de serviciu, lucrul intr-o echipa tanara si dinamica, training-uri.
Nu se lucreaza in week-end.
postul vizeaza doar persoane care vor sa performeze in domeniu, nu acceptam persoane care isi doresc job-uri temporare!

comert produse alimentare, bauturi ,alimente de baza , transport/logistica
Publicat 3 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022