de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Reactualizat 01 Aug 2006 | Expiră 19 Aug 2006

agent vanzari accesorii si cosmetica auto

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- mimim 2 ani in activitatea de vanzari;
- experienta in vanzari :
- studii superioare sau studii medii;
- posibilitatea de deplasari in tara;
- loialitate,capacitate de comunicare,disciplina;
- capacitate de planificare;
- cunostinte din domeniul auto constituie un avantaj;
- permis de conducere cat.B;

Descrierea jobului

- asigura vanzarea produselor firmei catre toti clientii posibili din zona de responsabilitate;
- se preocupa de cresterea permanenta a numarului de clienti si de aplicarea in teritoriu a politicii generale a firmei;
- asigura executarea corecta a tuturor promotiilor;
- recupereaza in intregime contravaloarea facturilor,respectand termenul de plata;

Descrierea companiei

DIVIZIA ACCESORII AUTO ( OTOTOP,TURTLE WAX,OSTRAM,WD-40 )

Expirat
agent vanzari accesorii si cosmetica auto  -  SARANTIS ROMANIA S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles