Publicat 01 Ian 2019 | Expiră 21 Ian 2019

AGENT VANZARE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Înapoi la joburi

Candidatul ideal

Il Signore angajeaza agent de vanzari pentru promovare si distributie de produse, preferabil cu experienta in domeniul imbracamintei, persoana dinamica si motivata, cu disponibilitate de deplasare in afara localitatii si posesoare permis auto. Oferim salariu si comision motivant. Asteptam CV urile pe adresa de mail.

Descrierea jobului

Il Signore angajeaza agent de vanzari pentru promovare si distributie de produse, preferabil cu experienta in domeniul imbracamintei, persoana dinamica si motivata, cu disponibilitate de deplasare in afara localitatii si posesoare permis auto. Oferim salariu si comision motivant. Asteptam CV urile pe adresa de mail.

Descrierea companiei

Il Signore angajeaza agent de vanzari pentru promovare si distributie de produse, preferabil cu experienta in domeniul imbracamintei, persoana dinamica si motivata, cu disponibilitate de deplasare in afara localitatii si posesoare permis auto. Oferim salariu si comision motivant. Asteptam CV urile pe adresa de mail.

Expirat
AGENT VANZARE  -  FAROM LIDER SRL