Publicat 06 Iun 2018 | Reactualizat 06 Iul 2018 | Expiră 07 Iul 2018

AGENT VÂNZARI SCULE AȘCHIETOARE - REPREZENTANT ZONAL

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capacitate foarte bună de comunicare, relaționare și negociere cu clienții;
- Experiență minimă în utilizarea și/sau vânzarea sculelor așchietoare din carburi metalice sinterizate (noțiunile elementare sunt obligatorii);
- Cunoștințe comerciale;
- Abilitați de utilizare a calculatorului;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări în țară.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în baza unui plan de vânzări;
- Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Identificarea necesitaților tehnologice ale clienților, asigurarea suportului tehnic și participarea la testări.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv: salariu negociabil + bonus în funcție de performanțe;
- Autoturism, laptop și telefon de serviciu;
- Cursuri de perfecționare.

Suntem o companie cu o vechime de peste 19 ani în domeniul importului și distribuției de plăcuțe așchietoare din carburi metalice sinterizate pentru strunjire, frezare, filetare, găurire, retezare, canelare, plăcuțe așchietoare ceramice, burghie și freze monobloc din carburi metalice sinterizate, suporți, capete de frezat și corpuri de găurit armate cu plăcuțe, accesorii.

Societatea noastră este distribuitorul oficial autorizat al firmei ZCC Cutting Tools Europe GmbH, Germania, subsidiara destinată vânzării în Europa a produselor companiei Zhuzhou Cemented Carbide Cutting Tools Co., LTD. (membră a Grupului ZCC ce face parte din Grupul MINMETALS), R. P. Chineză.

Expirat
AGENT VÂNZARI SCULE AȘCHIETOARE - REPREZENTANT ZONAL  -  S.C. CRISTAL Trading S.R.L.