Publicat 28 Apr 2021 | Reactualizat 26 Mai 2021 | Expiră 29 Mai 2021

Agent vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutăm o persoană responsabilă, comunicativă, bun negociator, cu experiență de minim doi ani în vânzări, având permis de conducere categoria B, dispus să meargă în deplasări. Cunoașterea limbii maghiare este un avantaj. Așteptăm CV-uri pe adresa office@oraexacta.com.

Descrierea jobului

Angajăm agent de vânzări pentru produsele fabricate de firma noastră: mobilier urban, fântâni arteziene, signalistică localități, ceasuri stradale, orologii. Oferim un mediu de lucru dinamic și un salariu atractiv.

Firma noastră are o experiență de 14 ani în comercializarea și montarea de:
ceasuri stradale
orologii
ceasuri florale
ceasuri digitale
ceasuri analogice
ceasuri interioare sau exterioare
sisteme de ceasuri
joc de clopotei
diverse tipuri de afișoare ( de text, temperatura, ora)
afisoare sportive
fântâni arteziene
sisteme de sonerii
signalistică localități

Cea mai bună carte de vizită o reprezintă numeroasele colaborări cu

instituții, firme sau persoane fizice în toți acesti ani!

Aceste obiective pot fi apreciate de comunitatea locală, de către turiști, deoarece îmbunătățesc

aspectul orașului, devenind puncte de atracție sau de întâlnire a localității.

Lucrări de referinţă:

OSIM Bucureşti; Biroul Român de Metrologie Legală, Bucureşti; Biroul Român de Metrologie

Legală, Cluj-Napoca; Senatul României, Bucureşti; Ministerul Educaţiei si Cercetării, Bucureşti;

Trustul de instalaţii montaj şi construcţii, Cluj-Napoca; Colegiul Naţional Gheorghe Lazăr, Bucureşti;

C.S. Societatea de patinaj, Braşov; Centrul de Cercetări Biologice, Jibou; American International

School of Bucharest; Delphi Diesel Systems Romania, Iaşi; Complexul Muzeal Judeţean Neamţ;

SC TERAPIA SA; Ministerul Economiei, Comerţului si Mediului de Afaceri; Primării: Craiova;

Bucureşti; Sibiu; Tg. Jiu; Oradea; Braşov; Olteniţa; Buzău; Cluj-Napoca; Turda; Harghita; Buşteni;

Forăşti; Bistriţa; Rovinari; Piatra Neamţ; Tulcea; Biharia; Petreu; Carei; Satu Mare; Huedin; Petrosani;

Tuzla; Miercurea Ciuc; etc.

Expirat
Agent vânzări  -  ORAEXACTA SYSTEMS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles