Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

AGENT VÂNZĂRI (ZONAL)

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL

- OBLIGATORIU: Experiență în vânzări B2B de cel putin 5 ani
- OBLIGATORIU: Permis de conducere (Categoria B)
- Atitudine de vânzări, abilități bune de construire a relațiilor
- Abilități excelente de negociere și comunicare
- Abilități de persuasiune și perseverență foarte bine dezvoltate
- Personalitate fiabilă, pozitivă și determinată
- Gândire strategică orientată spre rezultate
- Nivelul avansat de conversație în limba engleză
- Cunoașterea nivelului de utilizator a aplicațiilor Office (Word, Excel, Outlook)
- Abilitatea de a lucra în echipă
- Clientelă existentă în segmentul B2B

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI

- Vânzarea vehiculelor electrice industriale, a autobuzelor și a vehiculelor de transport marfă
- Extinderea bazei de clienți, identificarea potențialilor clienți noi, contactarea lor prin intermediul apelurilor la rece, organizarea întâlnirilor personale
- Pregătirea planurilor lunare/săptămânale
- Actualizarea continuă a sistemului CRM
- Raportarea către managerul de vânzări
- Vizite la clienții existenți

PREZINTĂ UN BENEFICIU

- Învățământ superior
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat
- Experiența dobândită în vânzarea de mașini sau autoutilitare industriale

CE OFERIM

- Salariu fix + comision
- Mașină, telefon, laptop

MNZ ELECTRIC CARS – unic importator și distribuitor al soluțiilor de transport 100% electric, ecologic și silențios.
Să faci parte din echipa noastră înseamnă să participi la distribuția vehiculului viitorului.

"Nu promitem mai mult decât facem, dar ne străduim să facem mai mult decăt promitem."

Expirat
AGENT VÂNZĂRI (ZONAL)  -  MNZ Electric