Publicat 30 Iun 2019 | Expiră 31 Iul 2019

AGENT VÂNZĂRI INMEDIO PROMENADA MALL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Minim studii medii;
  • Orientare către client;
  • Dinamism, spirit de inițiativă;
  • Amabilitate, promptitudine;
  • Abilități de comunicare;
  • Spirit de echipă;
  • Flexibilitate.

Descrierea jobului

  • Vânzarea produselor și serviciilor către clienți;
  • Asigurarea necesarului de marfă la raft;
  • Realizarea comenzilor conform necesarului de marfă;
  • Recepționarea mărfii livrate și asigura procesarea documentelor.

Ce iți oferim?

Salariu atractiv
Tichete de masă
Bonusuri pentru diverse campanii de promovare
Tichete cadou Paște și Crăciun

Inmedio este cel mai cunoscut brand din portofoliul Lagardère Travel Retail în România și este lider național pe segmentul News & Convenience

Magazinul Inmedio este bazat pe un concept unic în România, spațiu deschis și primitor, oferind clienților o selecție vastă de produse: presă internațională și românească, tabac, cărți, cadouri, răcoritoare, snacks-uri și dulciuri.

Expirat
AGENT VÂNZĂRI INMEDIO PROMENADA MALL  -  F&M Pro Sales SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles