Publicat 03 Mar 2021 | Reactualizat 31 Mar 2021 | Expiră 03 Apr 2021

Agent vânzări - echipamente și consumabile stomatologice

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidat care are o experiență de cel puțin 3 ani în domeniul vânzărilor. Permis conducere categoria B obligatoriu. Persoană centrată pe rezultate, responsabilă, punctuală, cu atenție la cerințele clienților.

Descrierea jobului

Cerințe:
Experiență în vânzări directe B2B, minim 3 ani;
Orientare spre nevoile clienților;
Abilități excelente de comunicare, negociere și închidere a vânzărilor;
Perseverență și atingerea obiectivelor;
Disponibilitatea de a călători periodic în interes de serviciu;
Permis categoria B.

Așteptări:
Vânzări conform targetului lunar stabilit;
​Realizarea unui număr zilnic de vizite în clinicile stomatologice;
Apelarea unui număr zilnic de clienți pentru atingerea obiectivelor;
Identificarea de clienți noi;
Gestionarea relației cu clienții activi prin feedback post-vânzare + cross-selling și upselling.

Beneficii:
Loc de muncă stabil, pe termen lung;
Clienți (medici, asistente, management) doar din domeniul stomatologic;
Mașină, laptop, telefon de serviciu;
Salariu + bonusuri în funcție de performanță.

Suntem o companie dedicată domeniului stomatologic. Portofoliul de produse cuprinde echipamente și consumabile pentru dotarea clinicilor și cabinetelor stomatologice din întreaga țară. Avem produse în exclusivitate, de calitate, pe nișe (dezinfecție-sterilizare, regenerare osoasă, chirurgie etc.), zone de prețuri și calitate medium-high.

Expirat
Agent vânzări - echipamente și consumabile stomatologice  -  Mixed Brands Trading S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles