Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

AGENT VÂNZĂRI - Divizia bauturi

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- abilitati de negociere si comunicare;
- ambitios, perseverent, cu initiativa;
- orientat catre obiective si client ;
- dorinta de munca;
- experentia in domeniul FMCG. (poate constitui un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- promovarea si vanzarea produselor din portofoliu;
- mentinerea si extinderea relatiilor cu clientii;
- realizarea obiectivelor de vanzari.
Oferim:
- un loc de munca dinamic si provocator;
- salariu in functie de performante;
- masina si telefon de serviciu;
- posibilitati de promovare.

Grupul Gabi's & Pappa Reale este leaderul de distribuţie regională al unor branduri precum: Marlboro, Parliament, Chesterfield, L&M, Milka, Poiana, Jacobs, Scandia, Orbit, Winterfresh, Jidvei, Cotnari, Bergenbier, etc.
Grupul îşi desfăşoară activitatea în judeţele Alba, Bistriţa, Braşov, Covasna, Harghita, Mureş, Prahova şi Sibiu cu un număr de peste 400 angajaţi.

Expirat
AGENT VÂNZĂRI - Divizia bauturi  -  GRUPUL GABI'S & PAPPA REALE