Publicat 15 Iul 2019 | Reactualizat 12 Aug 2019 | Expiră 15 Aug 2019

Agent Vânzări Call Center- Limba Romana sau Italiana

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te incurajăm să aplici dacă:

Eşti o persoană deschisă, comunici cu uşurinţă şi atitudinea pozitivă te însoţeşte pretutindeni;
Ai o atitudine orientată spre client şi îţi place să ajuţi, ești proactiv;
Te adaptezi uşor şi înveţi repede;
Deţii cunoştinţe medii de utilizare a calculatorului;
Dai dovadă de abilităţi de negociere şi eşti o persoană convingătoare;
Ești spontan și ai capacitatea de a gestiona optim situatiile dificile, persuasiune;
Îți place sa lucrezi în echipa, ești punctual, ai incredere in tine, și ești o persoana responsabilă;
Ești dorinc/ă de a te perfecționa în domeniul vanzarilor;
Te poți adapta ușor diferitelor tipologii de clienți cu care vei intra în contact pentru o comunicare eficientă și corectă de ambele părți;
Ești atent/ă la detalii, empatic/ă, ai atenție distributiva;
Priveşti proiectele noi ca pe o provocare şi o oportunitate de dezvoltare;
Compania Beautiful Company are in desfasurare 2 proiecte unul pe Limba Romana si unul pe Limba Italiana, daca esti vorbitor la nivel nativ (avansat) de limba Italiana te asteptam si pe tine in echipa noastra!

Ești în căutarea unui job serios, pe termen lung?
Atunci, vino alături de noi!

Descrierea jobului

Contactarea telefonică a cliențiilor in vederea promovări serviciilor companiei;
Profesionalism în discuţiile cu clienții;
Proactivitate în abordarea clienţilor şi în identificarea nevoilor acestora;
Atingerea obiectivelor de vanzari;
Respectarea procedurilor companiei.

Îţi oferim:

Ocazia perfectă de a acumula cunoştinte referitoare la domeniul customer service si vânzări;
Colegi simpatici, concursuri interne şi alte activităţi de echipă în Call Center;
Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânară şi dinamică;
Proiecte interesante şi oportunitate de carieră;
Acces la sesiuni de training;
Management dedicat, orientat spre atingerea obiectivelor.

La Beautiful Company S.R.L, vei avea şi:

Contract perioadă nedeterminată;
Pachet salarial competitiv;
Bonusuri lunare în funcţie de performanţă;
Competiții financiare/ premii motivante;
Plan de carieră prin instruire continuă cu perioadă de training platită la începutul activităţii şi traininguri periodice;
Know-how cu expunere internationala;
Posibilităţi reale de creştere profesională într-o companie multinaţională;

Se lucrează doar program full-time:
Luni -> Joi: 08:30 -17:00;
Vineri – program scurt: 08:30-14:30;
Weekend și Sărbători Legale – libere.

Expirat
Agent Vânzări Call Center- Limba Romana sau Italiana  -  Beautiful Company

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles