Publicat 25 Feb 2021 | Reactualizat 11 Mar 2021 | Expiră 12 Mar 2021

Agent Vânzări BINGO (toată țara)

300 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Abilități de operare PC – nivel mediu
  • Disponibilitate de lucru în ture, inclusiv în weekend
  • Loialitate, corectitudine si seriozitate
  • Atitudine orientată către client
  • Bune capacități de comunicare
  • Menținerea unui climat prietenos și profesefional în interacțiunea cu clienții

Descrierea jobului

​RESPONSABILITĂȚI:

  • Vânzarea cartoanelor de BINGO TV
  • Promovarea jocului de BINGO în rândul potențialilor jucători

BENEFICII:
  • Salariu fix + comision din vânzare
  • Training asigurat
  • Laptop și telefon de serviciu
  • Suport permanent din partea superiorului direct
  • Echipament vestimentar accesoriu cu logo-ul BingoMania
  • Loc de muncă fix (nu implică deplasări)

BingoMania, este cel mai nou proiect de gambling din România, ce se vrea a fi cel mai de succes din istoria acestui tip de joc, având în spate o echipa cu o experiență de peste 30 de ani în domeniul jocurilor de noroc (bingo televizat, slot machine, pariuri sportive).
Ceea ce ne diferențiază de celelalte proiecte care au existat până în momentul de față, o reprezintă managementul performant, know-how-ul organizațional, precum și formatul atractiv al emisiunii televizate.

Ești în căutarea unui loc de munca?
INDIFERENT DIN CE LOCALITATE A ȚĂRII EȘTI, acum este momentul să te alături echipei BingoMania! Căutam persoane cu o atitudine pozitivă, capabile să lucreze în echipă, amabile cu clienții și cu bune abilități de comunicare.

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de email contact@bingomania.ro

Expirat
Agent Vânzări BINGO (toată țara)  -  Bingo Show S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles