Publicat 20 Ian 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Agent turism

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in cadrul unei agentii de turism de minim 1 an
- cunoasterea produselor turistice
- o buna cunoastere a limbii engleze
- experienta in vanzari, administrare conturi clienti (rezervari, confirmari, facturare, urmarire plati)
- foarte bune abilitati de comunicare si vanzare

Descrierea jobului

- prezentarea si vanzarea produselor turistice
- efectuarea rezervarilor
- pregatirea documentelor aferente inainte si in timpul vanzarii (facturare, emitere documente fiscale si de calatorie)
- corespondenta cu clientii

Pentru ca va oferim vacante si bilete de calatorie de peste 15 ani, nu este de mirare ca ne-am diferentiat de-a lungul timpului , ca una dintre cele mai prompte si sigure agentii de turism de pe piata romaneasca de specialitate. Dupa cum veti vedea, portofoliul nostru cuprinde o gama larga de optiuni de calatorie in intreaga lume. Avand in vedere ca lucram cu furnizori (unitati de cazare, companii aeriene si companii de asigurare) care corespund exigentelor noastre si cu care avem parteneriate indelungate, puteti fi sigur ca vacanta Dumneavoastra va fi una exceptionala.

Dorim sa ne asiguram ca veti beneficia de cele mai bune preturi, atat pentru biletele de avion cat si pentru vacanta dorita. Spre deosebire de unele agentii de turism, noi suntem protejati de polita de insolvabilitate sau faliment si asigurarea IATA. Si pentru ca noi suntem protejati, inseamna ca si Dumneavoastra sunteti protejati.

Expirat
Agent turism  -  Micomis S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles