Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Agent turism

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare in domeniul turismului
• Experienta de minim 2 ani in turism
• Cunostinte solide in operarea sistemelor de rezervari
• Cunostinte de limba engleza la un nivel avansat
• Experienta in crearea de circuite turistice inedite, non -europene
• Disponibilitate pentru deplasare in tara si in strainatate;
• Abilitati de comunicare - oratorie, putere de concentrare
• Profesionalism, viziune, calitati pro active

Descrierea jobului

• Coordonarea si urmarirea procesului de servicii turistice conform programului conceput (rezervari, intocmire documente, fiscale si de calatorie, obtinere vize), mentinand o buna colaborare cu departamentul de vanzari
• Intocmirea cu meticulozitate a documentatiei de informare pentru clienti si a mapele de calatorie
• Selectarea si contractarea partenerilor potriviti pentru destinatiile alese
• Negocieri cu parteneri si furnizori in vederea obtinerii celor mai bune tarife
• Stabilirea targetului echipei si urmarirea atingerii acestuia
• Rezolvarea reclamatiilor

Descrierea companiei

Agentie de turism Tour-Operatoare

Te rugam sa aplici la acest job doar daca:

• Ai parcurs cu atentie descrierea acestui post;
• Te regasesti in descrierea de mai sus si indeplinesti cerintele noastre;
• Te-ai asigurat ca ai un CV cu poza, actualizat;
• Realizezi ca suntem aici ca sa iti oferim un loc de munca si ca asteptam din partea ta profesionalism si corectitudine.

Oferta noastra:

• Un job pe perioada nederminata
• Un salariu real competitiv in piata specifica turismului
• O grila corecta de evaluare a performantelor
• Un mediu de lucru organizat cu ajutorul sistemelor de task management

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Agent turism  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles