Agent turism

S.C.Seytour SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SC SEYTOUR SRL a primit trofeul de aur "International Quality Crown Award London 2003" pentru calitate si excelenta in turism. De asemenea, compania a primit Certificatul de Calitate "TQM - QC 100 Total Quality Management" din partea BUSINESS INITIATIVE DIRECTION cu sediul in Madrid.

Te asteptam in echipa noastra daca :
  • ai studii superioare in domeniul turismului
  • ai rabdare si dorinta de a progresa in domeniul turismului
  • ai domiciliu stabil in Ramnicu Valcea
  • te descurci cu usurinta sa navighezi cu sistemele de operare PC
  • poti intelege si conversa in limba engleza

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
  • vei consilia clientii in vederea depistarii ofertelor ideale
  • vei intermedia vanzarea de bilete de avion si autocar
  • vei intocmi asigurari de calatorie
  • vei vinde pachete de sejururi (pachete turistice sau cazari individuale)
  • te vei ocupa cu intocmirea documentelor de contabilitate primara
Ce iti oferim
  • salariu de baza+comision vanzari
  • mediu de lucru placut
  • posibilitatea efectuarii de deplasari in tara si strainatate in interes de serviciu (infotripuri)
  • acumularea de cunostinte utile pe termen lung

SC SEYTOUR SRL a fost înfiinţată în anul 1990 la Râmnicu Vâlcea si desfăşoară activităţi interne şi internaţionale de turism, transport de persoane, emiterea şi vânzarea de bilete de avion, intermedieri şi vânzarea de polite de asigurare.

Agentia de turism Seytour este prima agentie de turism infiintata in Romania dupa Revolutie si este apreciata pentru contracte de parteneriat cu firme din Polonia, Turcia, Slovenia, Croaţia, Austria, Germania, Italia, Spania, Franţa, Marea Britanie, Grecia, Tunisia, Malta ,precum si majoritatea TO din Romania.

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos