Publicat 27 Iul 2019 | Expiră 27 Aug 2019

Agent turism

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana placuta,cu abilitati de comunicare, sincera, deschisa,dorinica de a lucra in echipa,disponibilitate la program prelungit,organizata.

Avantaj: persoane cu domiciliul in zona Budureasa, Bihor.

Descrierea jobului

- evidenta rezervari
- incasari rezervari
- evidenta inventar
- intretinere unitati de cazare
- legatura permanenta cu agentia

Locul de desfasurare al activitatii este in Stana de Vale, Bihor

Beneficii:
- salaruiu motivant
- transport asigurat
- cazare asigurata
- program de munca 72 H cu 72H

Turist Center Internațional este o agenție tour operator, din România, relativ nouă cu un personal tânăr, competent și dinamic și cu servicii de calitate. Ea se adresează tuturor cu o gamă largă de oferte turistice atât în țară cât și în străinătate.
Turist Center Internațional colaborează cu mari agenții de turism din străinătate și cu cei mai importanți tour operatori din România pentru a oferi cele mai convenabile oferte de tabere, sejururi, circuite, vacanțe in tara si strainatate.
Agenția noastră administrează și promovează hoteluri și vile de 2*-4*, în Mamaia, Stâna de Vale și Băile Felix.

Expirat
Agent turism  -  TURIST CENTER INTERNATIONAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles