Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

AGENT TURISM

2 posturi

Candidatul ideal

Calitatile cautate de noi sunt urmatoarele:
Caracter organizat;
Comunicativ;
Sociabil;
Pro-activ;

Descrierea jobului

Descriere Job:
Rezervare si emitere bilete de avion, pachete turistice, cazari, asigurari, servicii auxiliare;
Gestionarea fluxurilor de vanzari;
Completarea documentelor necesare vanzarilor de produse turistice;

Cerinte obligatorii:
Cunoasterea limbii engleze si a limbii romane ( exprimare, scris)
Cunostinte utilizare PC
Cunostinte utilizare suita Office (Word, Excel);
Disponibilitate pentru calatorii;

Cunostinte de geografie;
Cunoasterea limbii germane reprezinta avantaj;
Cunoasterea sistemelor de rezervari specifice reprezinta avantaj;
Experienta in domeniul turismului;

Beneficii:
Salariu motivant in functie de performantele individuale;
Vacante de informare;
Posibilitate de promovare;

Offero Tours, este o agentie de turism cu traditie de peste 20 de ani in Ploiesti, care doreste sa-si mareasca echipa, cu tineri profesionisti dornici sa construiasca o cariera de succes in aceasta industrie.

AGENT TURISM  -  Brand Identity Development SRL