AGENT TURISM - vanzare pachete ticketing

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
Dornic de a invata meseria de agent turism/ticketing.
Bune abilități de comunicare, relaționare și lucru într-o echipa dinamică;
Flexibilitate și dorința de realizare profesională.
Studii superioare finalizate in domeniul: geografie/ turism (ideal);
Operare PC nivel mediu-avansat;
Limbi straine: engleza (nivel mediu-avansat | scris, vorbit, citit); Avantaj cunoasterea altei limbi (nivel mediu-avansat | scris, vorbit, citit);
Cunostinte bune de geografie;
Cultura generala;
Abilitati de vanzari si negociere;
Abilitati de comunicare,

Descrierea jobului

AGENT TURISM
Responsabilitati:
Preluare, monitorizare si completarea rezervarilor prin intermediul propriului sistem de rezervari on-line
Rezervari si emiteri bilete de avion in Worldspan, modificari, reemiteri, refund-uri
Mentinerea unei relatii excelente cu furnizorii si clientii nostri
Oferirea de suport clientilor
Promovarea serviciilor companiei
Conceperea pachetelor

Beneficii:
Mediu de lucru tânăr și competitiv, într-o companie dinamică
Conditii moderne de munca
Atmosferă prietenoasă, echipă ambitioasă si pozitivă
Program de training si integrare ca sa te adaptezi usor in noul rol.
Vacanţe la preţuri preferenţiale.

Descrierea companiei

AGENTIE DE TURISM
Publicat 24 iun. 2022 Reactualizat 22 iul. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos