Publicat 29 Apr 2008 | Reactualizat 28 Mai 2008 | Expiră 30 Mai 2008

agent turism- ticketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in cadrul unei agentii de turism de minim 1 an
Cunostinte generale de turism, destinatii, produse
Cunostinte avansate operare PC
Cunostinte temeinice de limba engleza( franceza reprezinta un plus)
Cunostinte Wordspan, Amadeus, curs IATA
Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Referinte de la ultimul loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Raspunde de corectitudinea informatiilor si ofertelor transmise din agentie
Intocmeste documente de calatorie catre client
Realizeaza pachete turistice la cerere, rezervari hoteluri, bilete avion
Promovare si comercializare a pachetelor de servicii turistice
Fidelizarea clientilor
Confidentialitatea informatiilor
Punctualitate, seriozitate, spirit de initiativa, onestitate
BENEFICII:
Pachet salarial atractiv
Cursuri de initiere/ perfectionare
Calatorii documentare

Firma recruteaza personal pentru agentia sa tour-operatoare, specializata pe destinatia Franta.

Expirat
agent turism- ticketing  -  S.C. ROFRANCE PRODIMPEX