Publicat 12 Apr 2008 | Reactualizat 11 Mai 2008 | Expiră 13 Mai 2008

agent turism - ticketing

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

agent turism- ticketing cu experienta minim 1 an

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Studii superioare finalizate (studiile de specialitate constituie un avantaj)
- Cunostinte generale de turism si experienta ca agent de ticketing
- Experienta minim 1 an in utilizarea sistemului Worldspan
- Operare calculator, Word, Excel, Internet
- Engleza - nivel avansat (alte limbi straine constituie un avantaj)
- Capacitate de analiza si planificare
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii
- Disponibilitate pentru ore suplimentare (ocazional) si domiciliu in Constanta
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt

Descrierea companiei

Agentie cu sediul in Constanta

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

agent turism - ticketing  -  CONFIDENTIAL